Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Franke |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 117.0694.396 |
Plne vstavaný 14 miest • Umiestnenie spotrebiča: Plne vstavaný, Rozmery výrobku: Úplná veľkosť (60 cm), Farba ovládacieho panela: Nerezová oceľ • Počet miest: 14 miest, Trieda emisie hluku: C, Úroveň hluku: 46 dB • Trieda energetickej účinnosti: E, Spotreba vody na cyklus: 9,5 L, Spotreba energie na 100 cyklov: 95 kWh • Šírka: 598 mm, Hĺbka: 555 mm, Výška: 820 mm
736,63 €
vrátane DPH 23%
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Možno použiť vlastný panel | |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Farba ovládacieho panela | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | |
| Výkon | |
| Počet miest | 14 place settings |
| Počet pracích programov | 5 |
| Trieda emisie hluku | C |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Umývacie programy | Eco,Intensive,Mixed,Quick |
| Doba cyklu | 215 min |
| Ochrana proti pretečeniu | |
| Ergonómia | |
| Ukazovateľ soli | |
| Ukazovateľ leštidla | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na cyklus | 0.95 kWh |
| Spotreba vody na cyklus | 9.5 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 95 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 55.9 |
| Index účinnosti prania (EU 2017/1369) | 1.13 |
| Index účinnosti sušenia (EÚ 2017/1369) | 1.07 |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka | 555 mm |
| Výška | 820 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 600 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 560 cm |
| Inštalačná výška (min) | 820 cm |
| Inštalačná výška (max) | 900 cm |